Gönüllü Ortaklık Komitesi

Gönüllü ortaklık komitesi olarak iş birliği içinde bulunduğumuz Sivil Toplum Kuruluşları, ODTÜ bileşenleri ve Start-Up’ları geliştirilebilir alanları için projeler yaparak ODTÜ öğrencilerinin bir danışmanlık simülasyonu deneyimlemelerini sağlıyoruz. 3 ay süren projelerimizde hem danışmanlık alanında gelişmeyi hem de toplumsal alanda fark yaratmayı hedefliyoruz. Ayrıca her proje takımının alanında profesyonel bir mentörü var! Simon-Kucher&Partners, McKinsey&&Company, Bain&Company , Mastercard ve Arthur D. Little gibi sektörün önde gelen danışmanlık firmalarından mentörlük desteği alıyoruz.

Gönüllü Ortaklık komitesi ne yapar?

GO STK
GO Campus
GO STK
GO STK projelerinde üyeler; iş birliği içinde olduğumuz Sivil Toplum Kuruluşunun verdiği bir problemi analiz eder ve efektif çözümler üretir. Br proje dönem yaklaşık 10-12 hafta sürer ve sektörde çalışan bir mentör eşliğinde gerçekleştirilir.
GO Campus
GO STK projelerinde üyeler; iş birliği içinde olduğumuz ODTÜ bileşenlerinin verdiği bir problem analiz eder ve efektif çözümler üretir. Bir proje dönem yaklaşık 10-12 hafta sürer. Geçtiğimiz dönemlerde ODTÜ’deki atık problemini ve ulaşım problemini ele alan toplam iki adet GO Campus projesi gerçekleştirdik.

Geçtiğimiz Dönemlerde Proje Yürüttüğümüz Sivil Toplum Kuruluşları

Projelerimize Mentorluk Desteği Veren Şirketler

Geçtiğimiz Dönemlerde İş Birlikleri yaptığımız Kurumlar